Вітаю однодумців на сайті Фонду!
Наша Всеукраїнська Асоціація об'єднує фахівців у сфері енергоефективності та різних напрямках відновлюваної та традиційної енергетики. Незалежні експерти Фонду аналізують законодавчі ініціативи, проводять експертизу діяльності державних організацій у зазначених сферах , надають пропозиції до відповідних установ і організацій. Ми узагальнюємо досвід кращих науковців і підприємств, поширюємо його та допомагаємо знайти інвесторів для ефективних вкладень в українську економіку.
Ми запрошуємо до співпраці всіх, для кого «енергоефективність» - не модне слово, а сенс професійної діяльності.

Ми пропонуємо таку формулу енергетичної незалежності України:


Запрошуємо до обговорення та вдосконалення >>

Разом ми досягнемо більшого!

НОВИНИ ФОНДУ:

17.12.2013

Почетный Президент Фонда Черкашин И.Ю. принял участие в работе V Международного энергетического форума который состоялся 17 декабря 2013 года в Москве. Предствленный доклад "Инструменты государственного влияния на энергоэффективность" вызвал интерес к опыту Украины в вопросах государственного управления энергоэффективностью и возможности его применения для условий Российской Федерации.
В рамках Форума состоялось пленарное заседание с выступлением ключевых экспертов в сфере ТЭК России, а также специальные секции, в частности - «Нефтегазовый комплекс: решение проблемы рационального природопользования», «Российская электроэнергетика: настоящее и будущее», «Энергосбережение и энергоэффективность в строительстве и ЖКХ».
Форум организован при поддержке Министерства энергетики РФ, Государственной Думы ФС РФ, Торгово-промышленной палаты РФ, Российской академии наук, Союза нефтегазопромышленников России, ОАО НК «Роснефть», ОАО «РЖД».

детальніше >>

19.06.2013

19 червня 2013 р. відбулося перше засідання Робочої групи з енергоефективності Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ".
Почесний Президент Фонду Ігор Черкашин взяв участь у першому засіданні Робочої групи з енергоефективності Проекту МРГ в якості члена Робочої групи. В ході свого виступу І.Черкашин представив учасникам дві розроблені Фондом концепції. Організатори та Учасники Робочої групи з зацікавленістю сприйняли представлені пропозиції.

детальніше >>

25.05.2013

Створена Конфедерація неурядових об'єднань (асоціацій та союзів) у сфері ресурсозбереження, енергоефективності, екології та сталого розвитку.
Метою Конфедерації є забезпечення та підтримка співпраці Сторін в реалізації проектів у сфері ресурсозбереження, енергоефективності, відновлюваної енергії, екології та сталого розвитку.
Базовою організацією - координатором Конфедерації в Україні є Асоціація «Всеукраїнське об'єднання “Фонд енергоефективних інвестицій».

детальніше >>

21.05.2013

21-22 травня 2013 р. в Києві пройшов V УКРАЇНСЬКИЙ БІОПАЛИВНИЙ ФОРУМ ( UBF-2013). У перший день роботи Форуму з Доповіддю "Розвиток біопаливного ринку України в рамках реалізації Програми МРГ-2 ЄС/ПРООН" виступив Почесний Президент Фонду ЕЕІ Ігор Черкашин. (презентація Доповіді ). Представлені в Доповіді матеріали та пропозиції викликали зацікавленість серед учасників заходу.

детальніше >>

28.03.2013

20 березня 2013р. на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки розглядалося питання про акредитацію консалтингових компаній і громадських організацій при Комітеті.
Прийнятим рішенням члени Комітету одноголосно акредитували при Комітеті Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки ряд громадських організацій та консалтингових компаний, в тому числі була акредитована Асоціація «Всеукраїнське об'єднання «Фонд енергоефективних інвестіцій», як профільна організація в сфері енергоефективності та енергозбереження.

детальніше >>

05.12.2012

С вступительным приветственным словом к участникам V специализированной конференция "АВТОМАТИЗАЦИЯ. ТЭК. УКРАИНА 2012", которая состаялась в Киеве 5 декабря 2012 года, обратился Почетный Президент ВО "Фонд энергоэффективных инвестиций" Черкашин И.Ю.

детальніше >>

28.05.2012

Підведені підсумки Червертого Всеукраїнського конкурсу "ТОП-Енергоефективність" 2011р.

детальніше >>

27.01.2012

Діяльність Фонду та його почесного президента Черкашина Ігоря Юріойвича відзначені в номінації "ЛІДЕРІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ" у Золотій Книзі України "Золотий фонд нації 2012".

детальніше >>

20.09.2011

20 сентября 2011 г. в рамках форума "ТОПЛИВНО-ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЙ КОМПЛЕКС УКРАИНЫ:НАСТОЯЩЕЕ И БУДУЩЕЕ" состоялась открытие Международной специализированной выставки "ЭНЕРГЕТИКА В ПРОМЫШЛЕННОСТИ УКРАИНЫ 2011" и Презентация проекта «Топливно-энергетический комплекс Украины. Энергетическая эффективность в Украине. Флагманы угольной промышленности». В презентации принял участие и выступил с приветственным словом,а так же обзором представленных в Проекте материалов, Почетный Президент ВО "Фонд энергоэффективных инвестиций" Игорь Черкашин.

детальніше >>

25.08.2011

МИ ІНІЦІЮЄМО ОБГОВОРЕННЯ «Концепції побудови біоенергетики в Україні»
У розвиток теми розширення впровадження біоенергетики в Україні необхідно відзначити, що біоенергетичний комплекс держави зазвичай створюється в структурі аграрного міністерства. Винятком є країни, де розвиток цієї галузі сформовано в окремій структурі. В Україні відсутня чітка централізація державної політики щодо розвитку біоенергетики.

Запрошуємо до обговорення та вдосконалення >>

21.06.2011

МИ ІНІЦІЮЄМО В УКРАЇНІ "ДЕНЬ ЕФЕКТИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГЕТИЧНИХ РЕСУРСІВ"!!!

детальніше

28.03.2011

Почесний президент Фонду Ігор Черкашин прийняв участь у круглому столі «Енергоефективність в Україні. Стан та перспективи». Організатори заходу - Українська конфедерація журналістів та Всеукраїнський прес-центр Укрінформу.

детальніше

17.12.2010

Почетный Президент Фонда Игорь Черкашин принял участие в работе круглого стола «Реформа сферы ЖКХ в Киеве» проведенного руководством Киевской горадминистрации.

детальніше

Syndicate content
© 2008-2012, Association «FEEI».