Bayer MaterialScience розвиває енергозберігаюче будівництво

РІА Новини. Компанія Bayer MaterialScience підписала з будівельно-інженерною компанією Züblin AG меморандум про взаєморозуміння відносно пілотного проекту будівництва "під ключ" енергозберігаючої будівлі ділового призначення, говориться в прес-релізі компанії Bayer.

"Меморандум передбачає співпрацю в екологічному будівництві комерційної нерухомості з питань комплексного консультування енергозбереження і застосування нових матеріалів", - відзначається в прес-релізі.

Основна увага в співпраці з Züblin буде приділена питанням оптимізації енергоспоживання об'єктів нерухомості за допомогою розробки зовнішньої ізоляційної оболонки будівель, застосування енергоефективних будівельних технологій, використання поновлюваних джерел енергії і застосування нових рішень внутрішньої обробки, які дозволять не лише підвищити комфорт і створити здоровіші умови проживання але і підвищитиенергоефективність будівлі.

"Екологічні будівлі стали об'єктом підвищеної уваги інвесторів і забудовників - це пояснюється тим, що "зелене" будівництво відповідає сучасним тенденціям захисту довкілля і забезпечує зниження витрат на обслуговування таких споруд в майбутньому", - приводяться в прес-релізі слова члена правління компанії Züblin Йорна Бекманна.

Програма екологічного будівництва комерційної нерухомості Bayer MaterialScience була заснована з метою сприяти розвитку "зеленого" і економічного будівництва у всьому світі.

"Наша програма екологічного будівництва комерційної нерухомості є абсолютно новою бізнес-моделю для будівельної індустрії. Програма націлена на системну інтеграцію що дозволить галузі в цілому оцінити потенціал нових розробок - матеріалів і технологій - і зробити екологічне будівництво частиною повсякденної реальності", - приводяться в прес-релізі слова члена виконавського комітету Bayer MaterialScience і засновника програми екологічного будівництва комерційної нерухомості Пітера Ванакера.

powered by CACKLE
© 2008-2012, Association «FEEI».