Китайські виробники світлодіодних екранів претендують на лідерство.

Китайські виробники світлодіодних екранів заявили на ЕКСПО-2010 у Шанхаї про свої наміри стати світовими лідерами у виробництві світлодіодних терміналів, які широко застосовуються в сучасних містах, повідомляє сайт газети "Чжунго жибао".

Вперше китайська компанія Ретоп (Retop) заявила про своє прагнення стати лідерами в розробці та виробництві інноваційних технологій, якими є світлодіоди, ще у 2008 році. "Ми сподіваємося, - заявив на ЕКСПО-2010 президент компанії Ши Яочжун, - що протягом трьох років ми станемо одним із трьох провідних виробників світлодіодних екранів у світі, використовуючи наші технологічні переваги в таких сферах, як енергозбереження та захист навколишнього середовища".

Китайські виробники створили для ЕКСПО-2010 у Шанхаї найбільший в світі світлодіодний екран. Цей гігант площею 10 тисяч квадратних метрів і вартістю в 100 мільйонів юанів (14,8 мільйонів доларів) використовувався під час церемонії відкриття Всесвітньої універсальної виставки. Китайські виробники також мають намір у співпраці з компанією Панасонік вийти на північноамериканський ринок і зайнятися оснащенням світлодіодами американських стадіонів.

Російські виробники світлодіодів теж мають намір представити свою продукцію на ЕКСПО-2010. Компанія "Оптоган" планує продемонструвати свої над'яскравих світлодіодів на базі наногетероструктур, а також освітлювальну техніку на їх основі. Над'яскрави світлодіоди будуть демонструватися в російському павільйоні в експозиції ГК "Роснано".

Всесвітня універсальна виставка в Шанхаї відкрилася 1 травня і завершить роботу 31 жовтня. У ній беруть участь понад 250 країн, регіонів, міжнародних організацій і великих корпорацій.

powered by CACKLE
© 2008-2012, Association «FEEI».