У Чернігові відбудеться виставка, присвячена енергозбереженню.

20 вересня у Чернігові в міському Палаці культури буде відкрито мобільну виставку «Енергозберігаючі технології/Пасивний дім».

Виставка організована Німецьким товариством технічного співробітництва (GTZ) під егідою Федерального Міністерства Німеччини по захисту навколишнього середовища (BMU), за підтримки міського голови Олександра Соколова та за сприяння ініціативи «Проект пасивний дім».

Урочисте відкриття виставки за участю першого заступника міського голови Олега Білоусова та експертів Німецького товариства технічного співробітництва (GTZ) відбудеться об 11 годині.

Мобільна виставка запропонує увазі відвідувачів унікальний інформаційний матеріал про інноваційну технологію енергозберігаючого будівництва «пасивний дім».

Окрім інформаційних стендів з детальним описом технології будівництва, а також прикладами реалізованих проектів різноманітного цільового призначення, на виставці будуть представлені деякі експонати з макетами стін пасивного будинку, оригінальна вентиляційна техніка з рекуперацією тепла, тощо.

Зацікавлені зможуть поспілкуватися з німецькими фахівцями, задати свої питання.

Виставка буде діяти за адресою вул. Щорса, 23 з 20 до 30 вересня 2010 року. Вхід вільний.

За інф. управління економіки
Чернігівської міськради

15:23 | 7.09.2010 р.
Високий Вал
powered by CACKLE
© 2008-2012, Association «FEEI».