Досвід міста Львова внесено у світову базу кращих практик енергоефективних міст

29/04/2013

Досвід міста Львова у сфері енергоменеджменту визнано програмою допомоги з менеджменту енергетичного сектору (ESMAP), яка адмініструється Світовим Банком.

На сайті програми розміщено опис кращої практики міста Львова у питанні створення комп'ютеризованої системи енергоменеджменту на базі програми "Енергоплан" та Інтернет-інструменту "Дисплей". Таким чином, унікальний досвід Львівської міської ради увійшов в світову базу кращих практик енергоефективних міст на планеті, яку формує ESMAP.

Довідка:
Програма допомоги з менеджменту енергетичного сектору ESMAP була створена у 1983 році і з цього часу вже підтримала понад 800 ініціатив у сфері економічного розвитку та скорочення викидів вуглекислого газу більш ніж у 100 країнах. Основними сферами діяльності програми є енергетична безпека, забезпечення країн досвідом у сфері енергоефективності, доступом до відновлюваних джерел енергії та енергетичної незалежності. Програма також вирішує коло питань, пов'язаних з інтеграцією проблем зміни клімату в сектор енергопланування.

Ознайомитися з кращою практикою міста Львова можна за наступним посиланням:
Опис кращої практики міста Львова у створенні комп'ютеризованої системи енергоменеджменту (.pdf)

Детальніша інформація на сайті програми ESMAP.

Источник: Асоціація "Енергоефективні міста України"

powered by CACKLE
© 2008-2012, Association «FEEI».