Замість еконебезпечних ГЕС закарпатцям пропонують програму «Народна гідроенергетика Закарпаття»

12/08/2013

Вона виб?є останні «козирі» привілейованого бізнесу, що просуває еконебезпечні ГЕС на гірських річках Закарпаття

Коаліція громадських організацій «Форум екологічного порятунку Закарпаття» виступила з ініціативою формування програми масового впровадження цілком екобезпечних мікро ГЕС (потужністю до 0,1 МВт) поплавкового типу на малих гірських річках під умовною назвою «Народна гідроенергетика Закарпаття». Мікро ГЕС не потребують жодних дозволів чи зведення небезпечних для природи гідротехнічних споруд (гребель, дериваційних каналів і трубопроводів та ін.). Отриману електроенергію не потрібно «вливати» в загальну електромережу обленерго. Отже за неї не виплачуватимуть з наших податків «зелений тариф».

Еконебезпечною енергією зможуть користуватись сільські садиби, ферми, сільські ради, малі підприємства та ін.. Обладнання надійне і відносно недороге. Його широко використовують в гірських країнах.

Пропонована програма «Народна гідроенергетика Закарпаття» може вибити останній «козир» привілейованого бізнесу в питанні просування ними вкрай еконебезпечних малих і міні-ГЕС на гірських річках. Цим «козирем» є значний і ще слабо використовуваний гідроенергетичний потенціал наших річок, що й кладеться в основу маніпуляцій суспільною свідомістю.

Источник: zakarpattya.net.ua

powered by CACKLE
© 2008-2012, Association «FEEI».