Українсько-Голландський День Енергетичних Інвестицій

Голландський досвід і фінансування допомагають створювати нові можливості в муніципальній енергетиці

Застаріла енергетична інфраструктура тривалий час виснажує бюджети українських міст, а недостатнє фінансове забезпечення для впровадження нових енергетичних технологій обмежує можливості для модернізації енергетичних систем та підвищення ефективності й надійності муніципальної енергетики. Перший Українсько-Голландський День Енергетичних Інвестицій, який відбудеться 8 листопада 2010 р., має на меті привернути увагу зацікавлених представників українських державних органів влади та органів виконавчої влади місцевого самоврядування до голландського досвіду в енергетичній галузі, та поінформувати про перспективи співпраці з європейськими фінансовими інституціями.

В Українсько-Голландському Дні Енергетичних Інвестицій візьмуть участь керівники голландських та українських міст, представники голландських урядових структур і компаній, щоб обмінятися інформацією про можливості європейського і міжнародного фінансування, а також економічно вигідні рішення для проектів з енергоефективності та відновлювальних джерел енергії в Україні. У підсумку дня будуть визначені спільні проекти в енергетичній галузі в Україні.

До участі у заході запрошені мери українських міст та керівники підрозділів, які опікуються муніципальною енергетикою, голландські експерти, потенційні інвестори та представники міжнародних фінансових організацій.

Голландські експерти поділяться своїм найкращими здобутками в галузі енергоефективності міст. Учасники зможуть обговорити досвід, технології, рішення та підходи в енергетичній сфері, запропоновані голландськими компаніями та провідними міжнародними та європейськими фінансовими організаціями. Захід організовано Агентством Нідерландів (Agency NL), Міністерством економічних cправ Королівства Нідерландів та Посольством Королівства Нідерландів в Україні за сприяння: Національного агентства з питань забезпечення ефективного використання енергоресурсів України (НАЕР).

  • Асоціації «Енергоефективні Міста України».
  • Нідерландсько-української сталої енергетичної платформи (НУСЕП).
  • Компанії Philips (ТОВ «Філіпс Україна»).

Українсько-Голландський День Енергетичних Інвестицій відбудеться 8 листопада 2010 р. у Києві в готелі Radisson Blu.

За додатковою інформацією, питань участі та акредитацією Ви можете звернутися до контактної особи:

Андрій Зінченко Електронна скринька: andrez@greencubator.info Тел.: +380 67 7441580
Источник: www.nusep.org
powered by CACKLE
© 2008-2012, Association «FEEI».