"Формування нової енергосвідомості в суспільстві - нагальна необхідність в умовах сьогодення",

І. Черкашин, Голова НАЕР

июнь, 2009

Таку тезу висловив Голова НАЕР під час зустрічі з представниками Інституту енергозбереження та енергоменеджменту. Директор Інституту - Артур Праховнік презентував методичні розробки для проведення навчань з питань енергоефективності та енергозбереження. Зокрема, продемонстровано посібники для учнів загальноосвітніх шкіл та вчителів, які впроваджуватимуть даний напрям, а також ряд посібників в сфері енергетичного аудиту та менеджменту. Також Ігор Черкашин та Артур Праховнік подискутували на тему переходу від нормування до енергетичних стандартів.

Крім цього, Ігор Черкашин ознайомився з проектом майбутньої системи дистанційного навчання в деяких областях України та оглянув навчально-технічну базу для студентів та осіб, які підвищують свій кваліфікаційний рівень.

А ще керівництво навчального закладу поділилось досвідом та планами щодо практичного впровадження енергоефективних технологій на базі Інституту. Так, уже розпочато роботу з встановлення на даху вітряка та сонячних панелей; розроблено та апробовано газогенераторний пристрій, сировиною для роботи якого є відходи деревини; найближчим часом буде встановлено тепловий насос.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості активізувати співпрацю між НАЕР та Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту в площині розвитку прикладних напрямів.

Джерело:
http://www.naer.gov.ua
ЭСКО :: журнал "Экологические системы" №6 июнь 2009
powered by CACKLE
© 2008-2012, Association «FEEI».