У травні у Львові проведуть Форум чистих технологій

18/03/2014

Як повідомили "Львівську газету" в управлінні зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР, в травні у Львові планується вперше провести Форум чистих технологій

Серед організаторів – британська компанія, яка обрала Львів у якості платформи для обговорення, спільно з ЛМР та УКУ, зокрема – із Львівською бізнес-школою.

Основними темами Форуму чистих технологій є створення у Львові центру для обміну думками, досягненнями, дослідженнями й технологіями у сфері чистих технологій,— повідомляють організатори. Це, зокрема, розмови у сфері екології, виробництва альтернативних енергоносіїв, а також інновацій та інформаційних технологій.

„Тобто, ідея полягає саме в тому, щоб зібрати у Львові представників як бізнесу, так і наукових, дослідницьких кіл, владних структур, фінансових організацій, з метою обговорення шляхів розвитку чистих технологій, презентації конкретних проектів, зокрема за напрямком ІТ”, - повідомив Сергій Кіраль, начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій.

Зокрема, зацікавлення у Форумі вже висловили представники Фінляндії. Саме Фінляндія є зараз одним із лідерів у сферах чистих та інформаційних технологій. Тому організатори очікують значну делегацію з цієї країни і подальший розвиток взаємовідносин.

Источник: gazeta.lviv.ua

powered by CACKLE
© 2008-2012, Association «FEEI».