Енергозберігаючі технології не допомагають, оскільки газ на Волині неякісний?

13/01/2011

У Луцькому районі заговорили про те, що волинський газ є неякісним. Таку думку 11 січня під час наради у голови Луцької райдержадміністрації висловив головний лікар Луцької центральної районної лікарні Сергій Коновал.

Як розповів начальник відділу інфраструктури Луцької РДА Микола Шум, у 2010 році провели 72 енергозберігаючі заходи на понад чотири мільйони гривень. За рік вдалось зекономити 952 тисячі гривень.

Проте голова РДА Володимир Демчук висловив побажання почути не лише сухі цифри, а аналіз. Адже у 2010 році спостерігаються перевитрати газу по школах району. Начальник відділу освіти Микола Тарасенко пояснив це тим, що у 2010 році на місяць раніше розпочали опалювальний сезон.

Натомість головний лікар Луцької центральної районної лікарні Сергій Коновал висловив інші здогадки. Він порівняв цифри використаного газу для забезпечення температурного режиму при однакових погодних умовах у грудні 2009 і 2010 років. Таким чином виявилось, що для опалення Луцької райлікарні потрібно щодня додаткових три гігакалорії. Тому лікар запропонував підняти питання якості газу на рівні області.

Источник: vip.volyn.ua
powered by CACKLE
© 2008-2012, Association «FEEI».