НОВИНИ ФОНДУ:

17.12.2013

Почетный Президент Фонда Черкашин И.Ю. принял участие в работе V Международного энергетического форума который состоялся 17 декабря 2013 года в Москве. Предствленный доклад "Инструменты государственного влияния на энергоэффективность" вызвал интерес к опыту Украины в вопросах государственного управления энергоэффективностью и возможности его применения для условий Российской Федерации.
В рамках Форума состоялось пленарное заседание с выступлением ключевых экспертов в сфере ТЭК России, а также специальные секции, в частности - «Нефтегазовый комплекс: решение проблемы рационального природопользования», «Российская электроэнергетика: настоящее и будущее», «Энергосбережение и энергоэффективность в строительстве и ЖКХ».
Форум организован при поддержке Министерства энергетики РФ, Государственной Думы ФС РФ, Торгово-промышленной палаты РФ, Российской академии наук, Союза нефтегазопромышленников России, ОАО НК «Роснефть», ОАО «РЖД».

детальніше >>

19.06.2013

19 червня 2013 р. відбулося перше засідання Робочої групи з енергоефективності Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ".
Почесний Президент Фонду Ігор Черкашин взяв участь у першому засіданні Робочої групи з енергоефективності Проекту МРГ в якості члена Робочої групи. В ході свого виступу І.Черкашин представив учасникам дві розроблені Фондом концепції. Організатори та Учасники Робочої групи з зацікавленістю сприйняли представлені пропозиції.

детальніше >>

25.05.2013

Створена Конфедерація неурядових об'єднань (асоціацій та союзів) у сфері ресурсозбереження, енергоефективності, екології та сталого розвитку.
Метою Конфедерації є забезпечення та підтримка співпраці Сторін в реалізації проектів у сфері ресурсозбереження, енергоефективності, відновлюваної енергії, екології та сталого розвитку.
Базовою організацією - координатором Конфедерації в Україні є Асоціація «Всеукраїнське об'єднання “Фонд енергоефективних інвестицій».

детальніше >>

21.05.2013

21-22 травня 2013 р. в Києві пройшов V УКРАЇНСЬКИЙ БІОПАЛИВНИЙ ФОРУМ ( UBF-2013). У перший день роботи Форуму з Доповіддю "Розвиток біопаливного ринку України в рамках реалізації Програми МРГ-2 ЄС/ПРООН" виступив Почесний Президент Фонду ЕЕІ Ігор Черкашин. (презентація Доповіді ). Представлені в Доповіді матеріали та пропозиції викликали зацікавленість серед учасників заходу.

детальніше >>

28.03.2013

20 березня 2013р. на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки розглядалося питання про акредитацію консалтингових компаній і громадських організацій при Комітеті.
Прийнятим рішенням члени Комітету одноголосно акредитували при Комітеті Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки ряд громадських організацій та консалтингових компаний, в тому числі була акредитована Асоціація «Всеукраїнське об'єднання «Фонд енергоефективних інвестіцій», як профільна організація в сфері енергоефективності та енергозбереження.

детальніше >>

05.12.2012

С вступительным приветственным словом к участникам V специализированной конференция "АВТОМАТИЗАЦИЯ. ТЭК. УКРАИНА 2012", которая состаялась в Киеве 5 декабря 2012 года, обратился Почетный Президент ВО "Фонд энергоэффективных инвестиций" Черкашин И.Ю.

детальніше >>

28.05.2012

Підведені підсумки Червертого Всеукраїнського конкурсу "ТОП-Енергоефективність" 2011р.

детальніше >>

27.01.2012

Діяльність Фонду та його почесного президента Черкашина Ігоря Юріойвича відзначені в номінації "ЛІДЕРІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ" у Золотій Книзі України "Золотий фонд нації 2012".

детальніше >>

20.09.2011

20 сентября 2011 г. в рамках форума "ТОПЛИВНО-ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЙ КОМПЛЕКС УКРАИНЫ:НАСТОЯЩЕЕ И БУДУЩЕЕ" состоялась открытие Международной специализированной выставки "ЭНЕРГЕТИКА В ПРОМЫШЛЕННОСТИ УКРАИНЫ 2011" и Презентация проекта «Топливно-энергетический комплекс Украины. Энергетическая эффективность в Украине. Флагманы угольной промышленности». В презентации принял участие и выступил с приветственным словом,а так же обзором представленных в Проекте материалов, Почетный Президент ВО "Фонд энергоэффективных инвестиций" Игорь Черкашин.

детальніше >>

25.08.2011

МИ ІНІЦІЮЄМО ОБГОВОРЕННЯ «Концепції побудови біоенергетики в Україні»
У розвиток теми розширення впровадження біоенергетики в Україні необхідно відзначити, що біоенергетичний комплекс держави зазвичай створюється в структурі аграрного міністерства. Винятком є країни, де розвиток цієї галузі сформовано в окремій структурі. В Україні відсутня чітка централізація державної політики щодо розвитку біоенергетики.

Запрошуємо до обговорення та вдосконалення >>

21.06.2011

МИ ІНІЦІЮЄМО В УКРАЇНІ "ДЕНЬ ЕФЕКТИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГЕТИЧНИХ РЕСУРСІВ"!!!

детальніше

28.03.2011

Почесний президент Фонду Ігор Черкашин прийняв участь у круглому столі «Енергоефективність в Україні. Стан та перспективи». Організатори заходу - Українська конфедерація журналістів та Всеукраїнський прес-центр Укрінформу.

детальніше

17.12.2010

Почетный Президент Фонда Игорь Черкашин принял участие в работе круглого стола «Реформа сферы ЖКХ в Киеве» проведенного руководством Киевской горадминистрации.

детальніше

16.12.2010

Міністерство Палива та Енергетики України підтримує запровадження конкурсу "ТОП-Енергоефективність", який проводитиме Асоціація «ВО «Фонд Енергоефективних Інвестицій», зазначивши у листі, що конкурс надасть додатковий стимул для підприємств в розробленні та втіленні в життя енергоефективної політики.

детальніше

19.11.2010

Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки підтримав ініціативу Асоціації «ВО «Фонд Енергоефективних Інвестицій» щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «ТОП-Енергоефективність» для виявлення і нагородження лідерів у сфері енергоефективності, популяризації найкращих енергозберігаючих технологій та обладнання. Комітет наголосив на необхідності визначення досягнень домінантів конкурсу на вищому державному рівні, адже саме вони визначають нові стандарти та є взірцем в цій сфері.

детальніше

14.10.2010

14 жовтня 2010 року Асоціація «Всеукраїнське об'єднання «Фонд Енергоефективних Інвестицій» отримала офіційне підтвердження членства у мережі «Міста за Мобільність». Координаційний офіс в м. Штутгард підтвердив прийняття нашої організації у члени мережі «Міста за Мобільність».
Світовий Конгрес Міста за Мобільність проходитиме 3 - 4 Липня 2011 року у м. Штутгард. Детальна інформація щодо Конгресу доступна на сайті за адресою www.cities-for-mobility.net

01.10.2010

1 жовтня 2010 року Державний департамент інтелектуальної власності видав Свідоцтво № 35226 , яке підтверджує авторське право Почесного Президента Фонду, Черкашина І. Ю. і Виконавчого Директора Фонду, Нікітіной О.М. на використання "Статуетки "ЛІЛІЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ". Фонд уповноважений офіційно повідомити про це усіх, хто використовує або збирається використовувати захищений твір, про необхідність отримання згоди авторів.

детальніше

30.09.2010

30 вересня 2010 року Державний департамент інтелектуальної власності видав Свідоцтво № 35209 , яке підтверджує авторське право Почесного Президента Фонду, Черкашина І. Ю. і Виконавчого Директора Фонду, Нікітіной О.М. на використання комплекту документів, що регламентує конкурс з назвою,що містить словосполучення "ТОП Енергоефективність". Фонд уповноважений офіційно повідомити про це усіх, хто використовує або збирається використовувати захищений твір, про необхідність отримання згоди авторів.

детальніше

30.09.2010

28-30 вересня 2010 року в рамках III Міжнародного Економічного Самміта DID в Донецьку пройшов Ярмарок інвестиційних проектів, організований спільними зусиллями Євро-Азіатської Міжнародної Торгівельної Палати (ЄАМТП) і Асоціації «Фонд Енергоефективних Інвестицій».

детальніше

18.06.2010

Виконавчий директор «Фонду енергоефективних інвестицій» Олена Нікітіна виступила на конференції «Основні тенденції в розвитку сонячної енергетики», яка проходила 18-19 червня 2010р. у Ростові-на-Дону з доповіддю на тему: «Досвід розвитку альтернативної енергетики в Україні». «Фонд енергоефективних інвестицій» входить до консорціуму «Сонячний потік», який організовував цей захід. За підсумками конференції був прийнятий Меморандум.

16.06.2010

Почесний президент «Фонду енергоефективних інвестицій» Ігор Черкашин провів робочу зустріч з Почесним Президентом Євро-Азіатської міжнародної торгівельної палати Монікою Марією фон Габсбург Хохенберг, в ході якої були обговорені перспективи співпраці в сфері ефективного використання енергоресурсів і розвитку поновлювальної енергетики, намічений план дій з координації зусиль з метою залучення інвестицій в економіку України. Сторони домовилися про спільне проведення восени цього року Всеукраїнського ярмарку інвестиційних проектів в рамках III Міжнародного Інвестиційного Саміту.

10.06.2010

Почесний президент Фонду Ігор Черкашин прийняв участь у семінарі «Шведські системні рішення для українського енергетичного сектору», організованому Шведським енергетичним Агентством (СТЕМ) спільно з НАЕР, а також круглому столі за участю представників уряду, SEB, Swedbank, EIB, NEFCO, Світового банку, IFC, SKF, ABB, Atlas Copco, Екобіопрому.

03.06.2010

Керівництво Фонду Ігор Черкашин та Олена Нікітіна відвідали у Донецьку 11-ту міжнародну спеціалізовану виставку «Енергетика. Електротехніка. Автоматика.», та прийняли участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Енергоефективність крупного промислового регіону». Ігор Черкашин виступив на конференції з доповіддю «АНАЛІЗ ВПЛИВУ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ НА ПРОБЛЕМИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ В УКРАЇНІ», у якому висвітлив роль державних органів у питаннях розвитку поновлювальної енергетики та контролю за рівнем енергоспоживання на підприємствах і організаціях. Також розглянув питання державного стандарту енергоспоживання як наступника системи нормування енерговитрат та зробив аналіз державного бюджету-2010 в розрізі фінансування програми енергоефективності. Після доповіді Ігор Черкашин відповів на численні запитання присутніх.

31.05.2010

Представники «Фонду енергоефективних інвестиций» у травні 2010 года з метою обміну досвідом відвідали учбовий центр з сонячної енергетики у Швейцарії.

детальніше

14.05.2010

14 мая 2010 года Ассоциация «Всеукраинское объединение «Фонд энергоэффективных инвестиций» стала новым членом Евро-Азиатской Международной Торговой Палаты.

детальніше

© 2008-2012, Association «FEEI».