ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО АСОЦІАЦІЇ!

Підвищення рівня енергоефективності та енергозбереження в усіх галузях промисловості є пріоритетним напрямком енергетичної безпеки України.
Асоціація створена для популярізації ідей енергоефективності, вивчення досвіду підприємств, установ країни в розробці та впровадженні енергоефективних технологій, виробництві енергоєфективного обладнання та сприянная розповсюдженню досвіду найкращих.
Тому всіх, кому не байдужа тема енергоефективності, запрошуємо до асоціациї - разом ми досягнемо більшого.

Учасники Асоціації є двох типів:

  • дійсні члени Асоціації - засновники Асоціації, юридичні особи, які ініціювали створення Асоціації та оголосили про членство, які здійснюють управління Асоціацією;
  • ассоційовані члени - юридичні особи, які приймаються на підставі заяви про вступ шляхом укладання відповідної угоди з виконавчим органом Асоціації і користуються тими ж правами, що і дійсні члени Асоціації, крім права брати участь в управлінні Асоціації, яке за статутом належить виключно до повноважень дійсних членів.

На даний час асоційованими членами Фонду є ряд підприємств з різних регіонів України: державних, акціонерних товариств, приватних, які вважають енергоефективність пріоритетним напрямком розвитку.

Приєднуйтесь до нас:


Підписані документи відправляти за адресою інформаційного офісу
просп. Червонозоряний, 5, оф. 47, м.Київ, 03037

Завантажити "ДОГОВІР про асоційоване членство"

Заява щодо вступу до Асоціації

The Agreement on an associated membership© 2008-2012, Association «FEEI».