ТАМОЖНЯ БУДЕТ ОПРЕДЕЛЯТЬ ЧТО МОЖНО ВВОЗИТЬ ПО ЛЬГОТНОМУ РЕЖИМУ ДЛЯ РАЗВИТИЯ ПРОИЗВОДСТВА И ПОТРЕБЛЕНИЯ БИОТОПЛИВА. >>

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 18 травня 2011 р. N 581
«Про затвердження Порядку ввезення на митну територію України техніки, обладнання, устатковання, технічних та транспортних засобів, що використовуються для розвитку виробництва і забезпечення споживання біологічних видів палива»

1. Затвердити Порядок ввезення на митну територію України техніки, обладнання, устатковання, технічних та транспортних засобів, що використовуються для розвитку виробництва і забезпечення споживання біологічних видів палива (додається).

«ПОРЯДОК ввезення на митну територію України техніки, обладнання, устатковання, технічних та транспортних засобів, що використовуються для розвитку виробництва і забезпечення споживання біологічних видів палива»
1. Цей Порядок визначає механізм ввезення суб'єктами господарювання на митну територію України без сплати ввізного мита та податку на додану вартість техніки, обладнання та устатковання, що використовуються для реконструкції існуючих і будівництва нових підприємств з виробництва біологічних видів палива, виготовлення і реконструкції (переобладнання) технічних та транспортних засобів з метою забезпечення споживання біологічних видів палива, і технічних та транспортних засобів, у тому числі самохідних сільськогосподарських машин, що працюють з використанням біологічних видів палива, які класифікуються за кодами згідно з УКТЗЕД ( 2371а-14, 2371б-14, 2371в-14, 2371г-14 ), визначеними у статті 7 Закону України "Про альтернативні види палива" ( 1391-14 ), що не виробляються та не мають аналогів в Україні, а також визначені Кабінетом Міністрів України відповідно до пункту 2 розділу II "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння виробництву та використанню біологічних видів палива" ( 1391-17 ) (далі товари).
2. Ввезення на митну територію України товарів здійснюється в порядку, встановленому законодавством з питань митної справи.

Читать полностью
Источник:licasoft.com.ua
18/05/2011

powered by CACKLE
© 2008-2012, Association «FEEI».