ЯК ПОВІДОМИВ ГОЛОВА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ МИКОЛА ПАШКЕВИЧ НА БРИФІНГУ ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ У КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПРИЙНЯТА ПОСТАНОВА ВІД 13 КВІТНЯ 2011 Р. № 439 "ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ У ДЕРЖАВНОМУ БЮДЖЕТІ ДЛЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ ЗАХОДІВ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ЧЕРЕЗ МЕХАНІЗМ ЗДЕШЕВЛЕННЯ КРЕДИТІВ". >>


П О С Т А Н О В А від 13 квітня 2011 р. № 439
Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки заходів з енергозбереження через механізм здешевлення кредитів
ПОРЯДОК ..
6. Конкурс з відбору енергоефективних проектів (далі — конкурс) проводиться в порядку, визначеному Міністерством економічного розвитку і торгівлі за погодженням з Мінфіном.
..
11. За результатами оцінки енергоефективних проектів конкурсна комісія ухвалює попередні висновки щодо доцільності надання позичальникам компенсації за проектами, які перемогли в конкурсі, із зазначенням її обсягу.
Попередні висновки конкурсної комісії Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження подає Комісії з координації здійснення заходів, пов’язаних з реалізацією інвестиційних проектів, утвореній відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 2010 р. № 415.
Комісія з координації здійснення заходів, пов’язаних з реалізацією інвестиційних проектів, у десятиденний строк після надходження попередніх висновків конкурсної комісії подає Державному агентству з енергоефективності та енергозбереження пропозиції та рекомендації щодо доцільності надання позичальникам компенсації.
Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження з урахуванням зазначених пропозицій та рекомендацій приймає остаточне рішення щодо надання компенсації.

________________________
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А від 17 травня 2010 р. N 415
Про Комісію з координації здійснення заходів, пов'язаних з реалізацією інвестиційних проектів
ПОЛОЖЕННЯ
..
4. Комісія відповідно до покладених на неї завдань:
1) розглядає за поданням Держінвестицій інвестиційні проекти, яким передбачається надання державної фінансової підтримки у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку;
..
6. Комісія розглядає інвестиційні проекти у 30-денний строк після їх надходження від Держінвестицій.
11. Організаційне, інформаційне, матеріально-технічне забезпечення діяльності Комісії здійснює Держінвестицій.

Читать полностью
Источник:kmu.gov.ua
13 квітня 2011 року

powered by CACKLE
© 2008-2012, Association «FEEI».